טיפול בגלי הלם

טיפול בגלי הלם

 
כלום מעדיפים להימנע מניתוחים במיוחד אם הם ניתוחים אורתופדיים שלא משנה כמה הניתוח קל תקופת ההחלמה תהיה ארוכה וכואבת.
 
מה זה גלי הלם?
מכשיר גלי הלם- מכשיר מכני שיוצר גלי קול באמצעות נקישות .
הזעזועים של הנקישות יוצרות  גלי קול.
גלי ההלם מעוררים בגוף רכיבים מסויימים שיודעים לטפל בדלקות בגוף ואלה משפיעים על כל הסביבה הכואבת על ידי הזרמת הדם ובניית רקמה חדשה שמצליחה להרגיע את מערכת העצבים ובכך להפחית מהכאב.
הטיפול הוא בין הטיפולים הבודדים שיעילים כאשר הכאב הופך להיות כאב כרוני והגוף לא ממש מצליח לרפא את עצמו ובאמצעות גלי ההלם הרקמה מקבלת אפשרות לחדש ולרפא את האיזור.
 
 
טיפול בגלי הלם – טיפול ללא תופעות לווי ורמת בטיחות גבוהה
השיטה שבה פועל המכשיר הינה בסיסית ומכנית שיוצרת גלי הלם על ידי נקישות בתדרים קבועים ובעוצמות קבועות שמצליחות לפרק את הרקמה הקשה ולפורר אותה, וכתגובה טיבעית של הגוף היא לאחות את המקום ולהתחיל לרפא אותו.
הטיפול בגלי הלם נמצא בשימוש כבר עשרות שנים ונוסה על מיליוני אנשים. אותם מטופלים בגלי הלם דיווחו על תופעות לוואי קלות כמו אדמומיות בעור, עקצוץ, ואלה נעלמו זמן קצר אלי הטיפול.
 
 
באלו מקרים הטיפול בגלי יכול להועיל?
גלי הלם עוזרים במגוון רחב של כאבי שריר ושלד. הוא מצויין לכאבי דורבן בכף הרגל , בנק' חיבור של גידים ורצועות כמו בכתף או במרפק המוכרים כ- הסתיידות בכתף או טניס אלבו וגולף אלבו, פינגר טיריגר, שין ספליט.
 
 
מתי השיפור מורגש ?
תלוי במטופל ובדרך ההחלמה שלו. רבים מדווחים על שיפור והקלה בכאב כבר מהטיפול הראשון, אך תחושת ההקלה בכאב נגרמת כתוצאה מגרויי יתר של המקום והרגעת מערכת העצבים, אך בדרך כלל השיפור מורגש אחרי הטיפול ה 5-6, לכל סוג כאב ישנו פרוטוקול המתאר את עוצמת התדר, את עוצמת ה"יריות" ואת כמות ה"יריות". אך עדיין יש לקחת בחשבון שלפעמים תידרש סדרת טיפולים נוספת עד להקלה משמעותית.
 
 
מומלץ על ידי רופאי משפחה ואורטופדים
הטיפול בגלי הלם הוא אחד הטיפולים הבודדים שרופאים מוכנים להמליץ כתחליף לניתוחים.
הסיבוכים שעלולים להיגרם כתוצאה מניתוחים או מטיפול פולשני גוררים אחריהם שיקום ארוך.
ומכוון שניתן להשיג את אותה תוצאה באמצעות הטיפול בגלי ההלם מעדיפים הרופאים להמליץ על הטיפול.
 
הטיפול מוכר בחברות הביטוח
גם חברות הביטוח מודעות לאחזוי ההחלמה וולרמת הסיכון הנמוכה וההצלחה הגבוהה של הטיפול
שהם משתתפים בהוצאה תחת ההגדרה – טיפול מחליף ניתוח.